Пенсіонерка із села Липці самотужки засипає цеглою ями на дорозі

12.04.2023 10:20 Липці
Фото: Христина Гавран Фото: Христина Гавран

68-річна Валентина Шевченко з Липців Харківської області без огляду на свій поважний вік має активну громадянську позицію. Взимку вона посипала доріжку до центру села піском, а зараз самотужки засипає цеглою ями на дорозі.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла виконуюча обов’язки директорки Центру надання соціальних послуг Липецької сільської ради Христина Гавран.

– Нещодавно ми розвозили певній категорії жителів нашої громади будівельні матеріали для відновлення домівок унаслідок обстрілів. Привезли допомогу і самотній 68-річній Валентині Шевченко. Вона дуже хороша і добра жінка, яка робить великий внесок у добробут нашої громади. Зимою, коли було слизько, вона брала пісок і посипала стежку, аби люди могли нормально пройти. Це дорога від її будинку до центру села, це десь метрів 800, – розповіла медіа «Слобідський край» Христина Гавран. 

А зараз по цьому ж маршруту пенсіонерка своїми силами ремонтує дорогу.

–  Там великі ями, діаметром десь метр, і постійно застоюється вода. Якщо їхати машиною, колесо провалюється достатньо глибоко. Так вона для більш комфортного проїзду постійно з кінця березня возить велосипедом цеглу і засипає ці ями. Вона це поступово робить, їй фізично важко, все ж таки майже 70 років, утім вона практично кожного дня займається цією справою. Наші земляки дуже вдячні їй за це, та й взагалі за те, що вона у нас така активна, просто молодець, – зазначила Христина Гавран.

Пенсонера з села Липці Харківської області власноруч засипає цеглою ями на дорогах, Харківська область, Україна

Нагадаємо, наприкінці березня закладам освіти Липецької територіальної громади передано генератори від міжнародних благодійних організацій.

У Липецькій громаді через ворожі обстріли постраждало багато населених пунктів. Але там відновлюють електропостачання та запроваджують телемедицину.

Про головні новини села Липці та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.