Пенсіонерка із села Липці самотужки засипає цеглою ями на дорозі

12.04.2023 10:20 Липці
Фото: Христина Гавран Фото: Христина Гавран

68-річна Валентина Шевченко з Липців Харківської області без огляду на свій поважний вік має активну громадянську позицію. Взимку вона посипала доріжку до центру села піском, а зараз самотужки засипає цеглою ями на дорозі.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла виконуюча обов’язки директорки Центру надання соціальних послуг Липецької сільської ради Христина Гавран.

– Нещодавно ми розвозили певній категорії жителів нашої громади будівельні матеріали для відновлення домівок унаслідок обстрілів. Привезли допомогу і самотній 68-річній Валентині Шевченко. Вона дуже хороша і добра жінка, яка робить великий внесок у добробут нашої громади. Зимою, коли було слизько, вона брала пісок і посипала стежку, аби люди могли нормально пройти. Це дорога від її будинку до центру села, це десь метрів 800, – розповіла медіа «Слобідський край» Христина Гавран. 

А зараз по цьому ж маршруту пенсіонерка своїми силами ремонтує дорогу.

–  Там великі ями, діаметром десь метр, і постійно застоюється вода. Якщо їхати машиною, колесо провалюється достатньо глибоко. Так вона для більш комфортного проїзду постійно з кінця березня возить велосипедом цеглу і засипає ці ями. Вона це поступово робить, їй фізично важко, все ж таки майже 70 років, утім вона практично кожного дня займається цією справою. Наші земляки дуже вдячні їй за це, та й взагалі за те, що вона у нас така активна, просто молодець, – зазначила Христина Гавран.

Пенсонера з села Липці Харківської області власноруч засипає цеглою ями на дорогах, Харківська область, Україна

Нагадаємо, наприкінці березня закладам освіти Липецької територіальної громади передано генератори від міжнародних благодійних організацій.

У Липецькій громаді через ворожі обстріли постраждало багато населених пунктів. Але там відновлюють електропостачання та запроваджують телемедицину.

Про головні новини села Липці та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко