Скільки людей зі звільнених громад Харківщини отримають грошову допомогу

27.09.2022 16:08 Липці
Фото: kharkivoda.gov.ua Фото: kharkivoda.gov.ua
У Харківській області жителям деокупованих територій продовжують виплачувати разову грошову допомоги в розмірі 1200 гривень.

Минулого тижня на Харківщині розпочали видавати разову грошову допомогу людям, які були змушені жити в окупації. За інформацією Харківської ОВА, такі виплати вже отримали мешканці трьох сіл: Руські Тишки та Черкаські Тишки (Циркунівська громада), а також Липці (Липецька громада). Загалом уже близько двох тисяч жителів Харківщини отримали допомогу в межах пілотного проєкту, який спільно реалізується командами Мінреінтеграції, Товариства Червоного Хреста в Україні й Укрпошти.

За словами керівника Харківської дирекції «Укрпошти» Юрія Савченка, ці виплати також продовжують видавати людям й в інших звільнених населених пунктах. Списки людей, які отримують допомогу, формує керівництво громад. Після цього дані  надходять до Товариства Червоного Хреста в Україні й Укрпошти, яка здійснює разову грошову виплату.

Як повідомили в Мінреінтеграції, всього планується виплатити допомогу майже 200 тисячам осіб. У разі потреби Міжнародний Комітет Червоного Хреста й інші партнери Товариства Червоного Хреста України обіцяють забезпечити необхідний обсяг додаткового фінансування.

Автор: Савелій Мякушко

Теги: