У Липці та Циркуни привезли продукти та генератор для Пункту Незламності

02.02.2023 14:38 Липці
Села Циркуни та Липці Харківської області, які сильно постраждали від обстрілів, отримали від благодійників новий генератор для Пункту Незламності та продукти харчування.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської обларади.

Генератор, який для Пункту Незламності села Циркуни придбала Благодійна організація «Благодійний фонд «Нова Юкрейн», передала під час візиту до громади 2 лютого голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.

Громадська організація «Паростки надії» та Благодійний фонд «Колос» передали жителям Липецької та Циркунівської громад продуктові набори, а також нову палатку для Пункту Незламності села Липці.

У Циркунах голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко і перший заступник начальника Харківської РВА Володимир Усов разом з головою громади Миколою Сікаленком оглянули Пункт Незламності та модульне містечко і обсудили проблеми громади.

«Боляче дивитись на руйнування, яких наробили росіяни. Дуже боляче. Підлі нелюди. Території від цих покидьків звільнені нашими військовими, але на те, що залишає після себе орда рф, без сліз дивитися не вдається», – прокоментувала Тетяна Єгорова-Луценко своє враження від побаченого.

Циркуни. Голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко, 2 лютого 2023

Циркуни, Харківська область, 2 лютого 2023

Нагадаємо у Липецькій громаді через ворожі обстріли постраждало багато населених пунктів. Але там відновлюють електропостачання та запроваджують телемедицину.

На початку січня до Циркунівської громаді завітали гості з Пісочина. Також у громаді відновлюється електропостачання 

Про головні новини Липці та Циркуни читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко