Громади Харківської області отримали нові шкільні автобуси

07.02.2023 18:47 Дергачі
Харківська область отримала 11 автобусів Iveco Irisbus Crossway від уряду Естонії. Їх передадуть у громади, які найбільше постраждали від наслідків російської агресії.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає «Слобідський край».

«Маємо 11 автобусів, які вже сьогодні поїдуть до 7 районів області на освітні потреби. Першочергово транспорт отримають ті громади, які найбільше постраждали від наслідків російської агресії. Наразі навчальний процес в регіоні відбувається онлайн, тому автобуси будуть у пригоді у майбутньому, а поки вони використовуватимуться для організаційних заходів», – розповів Олег Синєгубов.

За словами голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, автобуси для громад Харківської області передав уряд Естонії.

«Для нас дуже важливо, коли міжнародні партнери про нас не забувають, тримають руку на пульсі і допомагають усім, чим можуть», – сказала голова облради.

У Дергачівській громаді автобус передано на потреби Управління освіти, культури, молоді та спорту.

«Цей транспортний засіб плануємо використовувати для перевезення наших дітей у рамках освітнього процесу, спортивних і культурно-масових заходів. Така потужна підтримка стала можливою завдяки програмі естонської гуманітарної допомоги українському народу», – сказав начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко.

Дергачі. Шкільний автобус з Естонії

У місті Лозова транспорт працюватиме для підвозу школярів та педагогів.

«Він дуже необхідний, адже за кількісними показниками освітня мережа Лозівської громади друга в Харківській області – 44 навчальні заклади. Всім серцем віримо в наших захисників! Сподіваємося, вже незабаром діти повернуться в навчальні класи, – і шкільні автобуси слугуватимуть виключно за прямим призначенням», – ідеться у повідомленні пресслужби Лозіської ради.

Лозова. Шкільний автобус з Естонії

У Близнюківській громаді автобус також передадуть відділу освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради.

Нагадаємо, Іспанія передала Харківській області 14 генераторів, які розподілять між лікарнями, Пунктами Незламності та інфраструктурними об’єктами в громадах області. 

Також нещодавно Харківська область отримала 9 генераторів від Німеччини  потужністю від 440 кВт до 1000 кВт.

21 січня в Харківську область за участю тимчасово повіреного у справах Посольства Франції в Україні Бенжамена Роріга передали 188 генераторів різної потужності.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко