Близнюківська громада: про волонтерів, гумдопомогу та дефіцит пального

Про ситуацію у Близнюківській громаді Харківської області розповів секретар селищної ради.

У Близнюківській громаді працюють над забезпеченням гуманітарною допомогою для переселенців та незахищених верств населення. Днями у ТГ розпочнеться видача продуктових наборів для багатодітних сімей. Про це повідомив Сергій Володченко. Також він наголосив на тому, що гумдопомога передусім надається ВПО.

– Неодноразово надходять звернення від мешканців громади щодо їхнього забезпечення гуманітарною допомогою. І я вкотре наголошую на тому, що більшість гуманітарної допомоги надходить для внутрішньо переміщених осіб. Додатково селищною радою організовано надання підтримки для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, пенсіонерів, що перебувають на обліку в центрі соціального обслуговування, – каже він.

Крім того, зараз всіляко підтримують волонтерську діяльність на території громади. Так, селищна рада профінансувала придбання продуктів харчування для кафе “ЛІОН”. Волонтери цього закладу з першого дня війни забезпечують приготування їжі для захисників. Профінансували і частину товарів місцевого ФОПу, які волонтери доставляють потребуючим.

У сільській місцевості громади виявилась проблема зі збором молока, це зумовлено дефіцитом пального. За словами Володченка, це питання намагаються вирішити. 

Нагадаємо, у Близнюківській громаді з 20 квітня відновлюється автобусне сполучення між селами та центром громади.