На Лозівщині працівниця отримала вирок за крадіжку 500 тисяч гривень

6 грудня в Лозовій Харківської області винесли вирок суду ексначальниці однієї з поштових кас міста.

Лозівський міський районний суд виніс вирок у справі з крадіжки пів мільйона гривень працівницею пошти. Про це повідомили на сайті Судової влади України.

Нагадаємо, що навесні досудове розслідування встановило, що начальниця головної каси одного з відділень поштового зв’язку міста Лозова привласнила страховий мішок з коштами, призначеними для виплат пенсій, переказів та грошової допомоги.

Читайте також: ДТП у центрі Харкова: прокуратура оскаржуватиме запобіжний захід водію

Під час судового процесу жінка визнала свою провину та пояснила свій мотив скоєння злочину. Стало відомо, що жінка мала намір погасити борги, які з'явилися під час лікування її матері. З 524 тисяч 400 гривень, які знаходилися у викраденому мішку, вона витратила деяку суму на борги, а 390 тисяч гривень жінка повернула поліції. 

Враховуючи матеріали справи, суд визнав жінку винною в крадіжці в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 185 ККУ) та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років.

Проте суд ураховував і розкаяння жінки в скоєному та допомогу слідству з добровільним поверненням коштів. Крім того, жінка виховує дитину, а її поведінка нікому не загрожує, тому покарання замінили на випробувальний термін — 3 роки.

Автор: Микита Гузенко