На Лозівщині відремонтували бібліотеку за рахунок обласного конкурсу

Завдяки перемозі в конкурсі у Лозівській юнацькій бібліотеці Харківської області провели ремонт та придбали нове обладнання.

Придбати обладнання стало можливим завдяки перемозі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» у 2021 році. Про це повідомили в Харківській обласній раді.

Наразі відомо, що перемогти в обласному конкурсі вдалося проєкту «Вook paradise». Відтепер були проведені ремонтні роботи в Лозівській юнацькій бібліотеці та придбане нове обладнання. Крім того, оновити меблі для обладнання завдяки конкурсу вдалося і в КЗ "Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв".

У рамках проєкту бібліотека та коледж отримали ремонт приміщень, нову комп'ютерну техніку, обладнання та меблі.

Читайте також: На Лозівщині ремонтують заклади освіти. Фото

Відомо, що бюджет проєкту складає близько 1 мільйона 376 тисяч гривень. З цієї суми обласне співфінансування складає 891 тисячу 800 гривень, з міського бюджету 485 тисяч 100 гривень.

Нагадаємо, що у 2017 році завдяки перемозі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє» у бібліотеці було створену дитячу ігрову зону «Хобі драйв».

У 2019 році завдяки конкурсу в юнацькій бібліотеці оновлено читальний зал, перетворивши його на зону вільного спілкування молоді «URBAN-HALL». 

У 2020 році юнацька бібліотека ввійшла до переліку найкращих культурних практик територіальних громад України в рамках проєкту «Децентралізація та реформа культурних послуг».