Аварійне відключення газу в Лозовій: що сталося та коли відновлять. Оновлено

12.10.2021 15:25 Лозова
Мой Харьков Мой Харьков
12 жовтня в місті Лозова Харківської області сталося аварійне відключення газу.

Масові звернення через відсутність газопостачання в домівках від жителів міста Лозова газовики почали отримувати сьогодні вранці. 

Читайте також: Скандал у Пересічному: більше 300 жителів лишились без газу

Як розповіла "Слобідському краю" прессекретарка компанії «Харківгаз» Ольга Клименко, після перевірки мереж працівники компанії виявили факт несанкціонованого перекриття засувки на газопроводі високого тиску. Це зробили невідомі особи.

– Про цей факт ми попередили міськраду та поліцію. Зараз працівники проводять аварійно-відновлювальні роботи, з'ясовують кількість домівок, які лишилися без газопостачання. Повністю відновити подачу газу плануємо за кілька днів, – розповіла Ольга Клименко. 

ОНОВЛЕНО. Станом на 14 годину без газопостачання в місті залишається 191 багатоповерхівка. Це понад 16 тисяч квартир (багатоповерхівки мікрорайонів 1, 2, 4, 5, 6, 9 та кілька будинків у центральній частині міста), передає ТРК "Лозова".

ОНОВЛЕНО. Станом на 13 жовтня за фактом події поліція внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 292 (пошкодження об’єктів магістральних або промислових нафто -, газо -, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання згідно з санкцією статті передбачає до 5 років позбавлення волі. 

Автор: Олена Загребельна