Рятувальників Близнюківщини забезпечили бронежилетами

Фото: Близнюківська громада Фото: Близнюківська громада
Про ситуацію у Близнюківській громаді Харківської області розповів секретар Близнюківської селищної ради Сергій Володченко.

Близнюківська громада займається закупівлею бронежилетів для працівників РЕМу та бригад екстреної медичної допомоги. Зокрема, жилети вже придбали для підрозділу ДСНС Близнюківщини. Про це повідомив секретар селищної ради Сергій Володченко.

– Дякую сільгосптоваровиробникам, які беруть активну участь у підтримці наших захисників, з фінансовим розподілом на придбання запасних частин та інші термінові потреби. Прошу звернути увагу на заклик Близнюківської організації роботодавців стосовно наповнення фонду допомоги ЗСУ, – сказав він.

Рятувальників Близнюківщини забезпечили бронежилетами

Крім того, у громаді розробили алгоритм придбання так званих «євроблях» для потреб ЗСУ. Для захисників випікають паски – за це взялися волонтери та підприємці. А місцевий ФОП підготував для госпіталізованих захисників великодні набори.

Освітній процес у ТГ продовжується в дистанційному режимі. У сталому режимі працює і медицина, на повну силу працює хірургічне відділення. Гуманітарну допомогу надають багатодітним сім'ям та переселенцям, сім'ям мобілізованих, інвалідам, дитячим будинкам та прийомним сім'ям. 

Нагадаємо, аграрії Близнюківщини профінансували закупівлю обладнання для захисників громади. А зараз селищна рада піклується про безпеку бригад екстреної медичної допомоги, енергетиків та рятувальників. Для них планують закупити бронежилети.

Автор: Максим Леман