Діти з Лозівської громади безкоштовно відвідають Францію: хто саме поїде

23.03.2023 09:23 Лозова
Фото: tsn.ua Фото: tsn.ua

Школярі Лозівської громади Харківської області безкоштовно поїдуть на двотижневий відпочинок у французьке місто Томблен. Ця поїздка запланована на 15-30 квітня.

Про це медіа «Слобідський край» повідомила начальниця Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Вікторія Урванцева.

– Ця поїздка планувалася доволі давно. Спочатку йшлося про школярів від 10 до 16 років, утім зараз вирішили, що це будуть діти від 8 до 12. Приймаюча сторона, місто Томблен, зробила акцент на тих дітей, які вивчають чи будуть вивчати французьку мову. У нас французьку викладають тільки в одній школі громади – Лозівському ліцеї № 5 «Лінгва», тому перевага віддавалася саме учням цього закладу. Плюс ми вже зі свого боку відбирали діток соціально вразливих категорій. Поїдуть 20 школярів, список уже складений, це переважно учні 4-6 класів, оскільки французьку вивчають з п’ятого класу, – розповіла медіа «Слобідський край» Вікторія Урванцева.

Як каже Вікторія Урванцева, ця поїздка буде повністю безкоштовною для дітей, вона запланована на 15-30 квітня. З учнями поїдуть три супроводжуючі, які є носіями французької.

– Це буде канікулярна поїздка, відпочинок, оскільки у цей час у Франції канікули. А потім планується,  що це місто відвідає ще одна група з 20 учнів. Утім вона вже триватиме чотири тижні. В цей час діти будуть як відпочивати, так і навчатися в місцевій школі, – говорить Вікторія Урванцева. – Це важлива поїздка для дітей. Вони переживають ці щоденні повітряні тривоги, дистанційне навчання, їм потрібне розвантаження.

Нагадаємо, у місті Лозова родинам роздали паливні брикети. Кілька днів тому лозівські комунальники отримали потужні генератори до дня професійного свята. А в середині цього місяця у Лозовій вперше за понад рік увімкнули вуличне освітлення.

Головні новини міста Лозова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.