Лозова придбає генератори для комунальних закладів на 10 мільйонів гривень

13.01.2023 10:52 Лозова
Міська рада міста Лозова Харківської області збільшила обсяг програми реформування ЖКГ на 10 мільйонів гривень для закупівлі генераторів. На ці гроші планують закупити 17 джерел альтернативного живлення.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Лозівську міську територіальну громаду.

12 січня пройшла сесія Лозівської міської ради, на якій прийняли рішення про внесення змін до Програми реформування ЖКГ. Таким чином місцеві депутати збільшили обсяг фінансування Програми на 10 мільйонів гривень для закупівлі генераторів.

До цього очільник Лозівської громади Сергій Зеленський провів низку нарад з керівниками комунальних підприємств, де обговорювали потреби та потужність генераторів. Урешті було вирішено, що для сталого надання комунальних послуг наразі потреба комунальних закладів складає 31 генератор різної потужності. На 10 мільйонів гривень, що були виділені за Програмою, планують перекрити мінімальну потребу в 17 джерелах альтернативного живлення. У міській раді вважають, що це дасть можливість забезпечити збереження систем інфраструктури в критичних ситуаціях.

Сергій Зеленський зазначає, що придбання такого обладнання необхідне для збереження систем тепло- та водопостачання і водовідведення під час довготривалих аварійних відключень електроенергії. Також він доручив комунальникам проаналізувати якість, цінову політику та вивчити постачальників обладнання.

Наразі міською радою отримано три пропозиції, однак очікуються ще додаткові.

Нагадаємо також, що у першому поліклінічному відділенні міста Лозова відкрили нові офтальмологічні кабінети, в яких місцеві жителі можуть пройти медичне обстеження зору на оновленому обладнанні.

До речі, після зимових канікул в освітніх закладах міста Лозова та інших населених пунктів громади до занять приступили 95 % дітей

Головні новини Лозова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко