Спортсмен із Лозової взяв «золото» на чемпіонаті світу з тайського боксу

14.12.2021 12:18 Лозова
Василь Сорокін із Лозової Харківської області посів перше місце у ваговій категорії до 81 кілограма на турнірі в Таїланді.

На чемпіонаті світу з таїландського боксу, що проходив у Бангкоку (Таїланд) з 5 по 11 грудня, лозівчанин Василь Сорокін посів перше місце у ваговій категорії до 81 кілограма серед дорослих. Про це повідомив сайт Української федерації таїландського боксу.

На змаганнях спортсмени з України завоювали 27 медалей, серед яких 6 золотих, 9 срібних та 12 бронзових нагород. У загальному заліку українська збірна посіла 4 місце серед 92 учасників.

Окрім спортсмена з Лозівщини, золоті нагороди вибороли Єгор Скуріхін та Олег Приймачов.

Автор: Михайло Татарінов