У Лозовій директорка фірми на ремонті електромереж «наварила» понад мільйон гривень

06.07.2021 10:50 Лозова
Фото: poltava.to Фото: poltava.to
Як повідомили в Харківській обласній прокуратурі, фірма-підрядник лише на папері зробила ремонт електромереж у під’їздах будинків Лозової.

Перед судом постане директорка товариства з обмеженою відповідальністю, яке ремонтувало електромережі у під’їздах багатоквартирних будинків у Лозовій. Лозівська окружна прокуратура висунула бізнесвумен звинувачення у привласненні бюджетних коштів та зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 366, ч. 4, 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Читайте також: У Дворічанській громаді на будівництві футбольного поля вкрали 300 тисяч гривень

Досудове слідство встановило, що у 2019 році між Департаментом житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА та ТОВ було укладено договір підряду щодо проведення поточного ремонту електромереж. Підозрювана склала та підписала акти приймання виконаних робіт, хоча знала, що роботи не виконані. За виконаний на папері ремонт фірма-підрядник отримала понад 1 мільйон гривень бюджетних коштів. 

Якщо провина жінки буде доведена в суді, то їй загрожує від семи до дванадцяти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Автор: Андрій Соха