У Лозовій відкрилася виставка майстрів народного мистецтва

27.06.2023 15:23 Лозова

У Лозівському краєзнавчому музеї Харківської області триває виставка майстрів народного мистецтва.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Лозівську міську територіальну громаду.

На виставці представлені вироби з бісеру, декоративного розпису, пластилінографії, лозоплетіння, ляльки мотанки, букети з мила. Багато виставлених  робіт належить відомим лозівським майстриням Тетяні Курінній, Ользі Тарасовій, Жанні Юрковській.

виставка

«Дуже добре, що не дивлячись на війну, наші люди продовжують займатися творчістю, розвиваються й не полишають улюблену справу. Я бачу, що у Лозівській громаді багато талановитих майстринь. Їхні роботи варті бути представленими не лише на виставках обласного рівня, а й  всеукраїнського значення та за кордоном», – говорить завідувачка відділу Харківського обласного центру культури і мистецтв Наталія Педан.

Лозова

«Роботи майстринь нашої громади виставили у Лозівському краєзнавчому музеї. Кожен вишитий рушник, кожна картина, кожна квітка з бісеру сповнені сонцем та любов'ю до рідної України, спадку наших пращурів, звичаїв українського народу, рідної Слобожанщини», – зазначив Лозівський міський голова Сергій Зеленський.

виставка у Лозовій

Наразі Харківський обласний центр культури і мистецтв їздить громадами Харківщини та відбирає роботи, які представить в обласній виставці «Об’єднані творчістю». Провести її планують наприкінці липня.

Нагадаємо, у Лозовій зареєстрована 81 заява на відшкодування збитків.

Нагадаємо ще, у Лозівській громаді Харківської області є декілька черг на житло. У загальній нараховується 222 людини, у списках першочергових перебувають 150 осіб, а серед позачергових – 33 людини. 

Нагадаємо також, що у Лозівській громаді запрацювало вже 11 «Класів безпеки», що розміщуються в освітніх закладах. Усього в класах будуть декілька спеціальних зон – пожежна безпека, мінна безпека, цивільний захист, безпека життєдіяльності, домедична допомога, психологічне розвантаження.

Більше новин Лозова читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко