У місті Лозова висаджують понад 300 саджанців хвойних дерев та кущів

30.03.2023 11:52 Лозова

Місто Лозова Харківської області отримало 320 саджанців хвойних дерев та кущів, які комунальники вже почали висаджувати на вулицях міста. Незабаром очікується отримання також саджанців дерев листяних порід.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Лозівського міського голову Сергія Зеленського.

28 березня у місті Лозова розпочали висаджувати дерева та кущі, що були отримані від одного з депутатів Харківської обласної ради. Наразі передано саджанці 120 туй та 200 сіянців сосни звичайної. Їх висаджують по проспекту Перемоги, а також у центрі по вулицях Михайла Грушевського та Свято-Миколаївській.

– Працівники «Еко-Сану» забезпечать догляд за рослинами. Мешканцям громади залишається шанувати та берегти зелені, охайні вулиці, сквери та парки, оскільки Лозівська громада – наш спільний дім, – каже міський голова Лозової Сергій Зеленський.

Як зазначає головна спеціалістка відділу благоустрою Управління житлово-комунального господарства Світлана Васильєва, цього року, як і минулого, з озелененням Лозової допомагають депутати, партнери та пересічні громадяни, оскільки з бюджету громади кошти на ці потреби під час війни не виділяються.

Міський голова Лозової також розповідає, що першочерговими завданнями під час війни є утримання критичної інфраструктури, через що благоустрою доводиться приділяти трішки менше уваги.

Найближчим часом Лозівська громада очікує від спонсорів саджанці дерев листяних порід.

Нагадаємо, нещодавно Лозівська громада отримала три потужні генератори, які будуть залучені, зокрема, у підготовці наступного опалювального сезону.

Також Лозова отримала новий автомобіль швидкої та невідкладної допомоги типу Б.

Нагадаємо також, що 13 березня у місті Лозова вперше з початку повномасштабного російського вторгнення увімкнули вуличне освітлення. Світло включатимуть щоденно з 18:30 до 21:00. 

Головні новини Лозова читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко