Лозова отримала два сучасні санітарні автомобілі

07.06.2023 17:57 Лозова

У місто Лозова Харківської області надійшли два санітарні автомобілі з Німеччини.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на повідомлення голови Лозівської міської територіальної громади Сергія Зеленського.

«Вони допоможуть швидше та якісніше надавати допомогу пацієнтам Лозівського термедоб’єднання. З початком повномасштабної війни навантаження на наші лікарні значно зросло. Приймаємо мешканців інших громад та областей, де лікуватися складно чи взагалі неможливо. Додатковий транспорт був дуже необхідний», – розповів Сергій Зеленський.

За словами мера, залучити підтримку уряду Німеччини вдалося завдяки платформі Cities 4 Cities | United 4 Ukraine в рамках проєкту міста Зіндельфінген PHOENIX4UA.  Перемовини про співпрацю з партнерами вів секретар міської ради Юрій Кушнір. Він представив Лозівську громаду в Німеччині на Форумі зі стратегічного муніципального партнерства, що проходив у лютому в місті Зіндельфінгені.

Лозова, харківська область, санітарні автомобілі

Нагадаємо, нещодавно працівники ДСНС, поліції, прокуратури та місцевого самоврядування оглянули укриття на території Лозівської громади.

 Також Лозова отримала додаткове обладнання для гемодіалізу. Нові апарати дозволять приймати наполовину більше хворих, а спеціальні функціональні ліжка зроблять процедуру комфортнішою. 

Раніше ми писали, що у місті Лозова розглядають можливість відновлення будівлі міського Палацу культури до його початкового вигляду сучасними будівельними матеріалами.  

Більше новин Лозова читайте на нашому сайті.