У місті Лозова зруйнований Палац культури відбудують до його початкового вигляду

10.05.2023 12:52 Лозова
Фото: Лозівська міська рада Фото: Лозівська міська рада

У місті Лозова Харківської області розглядають можливість відновлення будівлі міського Палацу культури до його початкового вигляду сучасними будівельними матеріалами.  

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Лозівської міської ради.

За результатами технічного звіту 65 відсотків будівлі міського Палацу культури підлягає відновленню, повідомили на нараді з міським головою Сергієм Зеленським щодо відбудови Палацу культури

Наразі готуються до розроблення проєктної документації. На виготовлення проєкту орієнтовно потрібно один рік.

Обов’язково передбачать бомбосховище, приміщення для гуртків, обговорять на скільки глядацьких місць повинна бути концертна зала. Врахують облаштування прилеглої території — площі, фонтана.

Наявність проєктної документації, на майбутнє, дасть шанс Лозовій отримати кошти на відбудову з державного Фонду ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації проти України.

Нагадаємо, у місті Лозова планують відремонтувати школу, яку повністю зруйнували росіяни, а також побудувати бомбосховища.

Також Лозівська міська рада за зверненням Південної й Придніпровської залізниць опрацьовує питання перейменування чотирьох залізничних зупинних пунктів: 936-й кілометр, 939-й кілометр та 940-й кілометр.

Раніше ми писали, що місту Лозова необхідно 10 мільйонів гривень на екскаватор, який дістане на глибину понад сім метрів.

Головні новини Лозова читайте на нашому сайті.