Вчителька-реперка з Лозівщини взяла участь в «Україна має талант». Відео

08.11.2021 10:00 Лозова
Фото з Facebook Ольги Халепи Фото з Facebook Ольги Халепи

Ользі Халепі з Яковлівки Харківської області судді віддали два «так», і вона пройшла далі.

6 листопада вчителька біології з Яковлівки Лозівської громади Ольга Халепа взяла участь у шоу «Україна має талант». Журі добре прийняло реп-номер, віддало їй два «так», і вона пройшла далі по конкурсу.

Сергій Притула та Ксенія Мішина підтримали виконавицю, а Євгеній Кот звернув увагу на низькі навички саме реп-виконання Ольги і відмовив у підтримці.

Записувалося шоу ще в серпні цього року.

В коментарі «Слобідському краю» Ольга Халепа розповіла про свої подальші плани:

- Мої подальші плани – це ведення Ютуб-каналу «Руда біологія», в якому є кілька рубрик, Телеграм-каналу, та розвиток письменницької діяльності (вже видано перший роман «Орелія»). Наразі працюю в освіті: викладаю біологію та основи здоров’я в міжнародній онлайн-школі «Мандрик» для шостих, сьомих і восьмих класів, веду дистанційні уроки для української діаспори в Іспанії і є адміністратором педагогічної спільноти у Фейсбуці.

Вона планує продовжувати музичну кар’єру, записує не тільки реп-уроки, а й філософські і соціальні композиції, приймає участь у різних проєктах. Один із них - «Ні дискримінації!», для якого Пані Ольга написала текст та самостійно виконала пісню.

Зараз «Вчителька-реперка» має щільний графік, але їй подобається таке навантаження, бо вона займається тим, що їй подобається.

- Участь в «Україна має талант» була неймовірною, суперською і позитивною, додала мені шанувальників і підписників, а головне – вказала, що я рухаюсь в правильному напрямку, - підсумувала пані Ольга.

Читайте також: Як працюють пересувні відділення "Укрпошти" у Чугуївському районі. Графік роботи

Нагадаємо, Ольга Халепа стала знаменитістю під час дистанційного навчання рік тому, коли записала серію відеоуроків з біології в реп-виконанні. Керівництво Яковлівського ліцею не оцінило новий підхід в освіті і, за словами Ольги, піддало її тиску, після чого вона звільнилася.

Зараз пані Халепа продовжує розвивати свій канал на «YouTube», викладаючи нові освітні ролики й інші творчі доробки.