Олег Синєгубов у Люботині пообідав разом зі школярами

20.01.2022 12:00 Люботин
Фото: kharkivoda.gov.ua Фото: kharkivoda.gov.ua
Голова Харківської ОДА Олег Синєгубов відвідав Люботинську спеціалізовану мистецьку школу-інтернат «Дивосвіт», де ознайомився зі стравами з нового меню, якими харчуються діти.

Заклад навчає дітей за двома профілями: це образотворче мистецтво і комп’ютерна графіка та дизайн. Під час візиту Олег Синєгубов відвідав навчальний корпус і харчоблок. Він відзначив успіхи закладу та звернув увагу на ті моменти, які потрібно удосконалити. 

–    Це і спортивна інфраструктура, і термомодернізація навчальних корпусів, корпусів гуртожитку тощо. Декілька програм у цьому напрямку ми запропонуємо на розгляд депутатам обласної ради для того, щоб дійсно такі заклади мали шанс швидкими темпами розвиватися і застосовувати сучасні технології, – підкреслив голова ХОДА.

Нагадаємо, наразі в Україні під патронатом першої леді Олени Зеленської впроваджується  реформа шкільного харчування. Відповідно до нових норм, у кожного навчального закладу є п’ять збірників рецептур. Шеф-кухар закладу обирає оптимальний, орієнтуючись на смак дітей. 

Читайте також: Рік викликів і здобутків: у Люботинській громаді відремонтували водопровід і відкрили дитсадок

У шкільній їдальні Люботинської школи-інтернату відзначили, що продукти з нового меню містять менше жиру, солі та цукру.
Скуштував нове шкільне меню і очільник ХОДА Олег Синєгубов.

–    Я особисто переконався в тому, що їжа може бути корисною і смачною. Саме таким був шкільний обід, який я спробував на смак. Кухарі розповіли, що в приготуванні страви не складні, але їхня різноманітність дуже подобається дітям. Тому отримують лише позитивні відгуки від учнів. Кажуть, що діти просять вдома батьків приготувати страви, як у школі, – поділився своїми враженнями від обіду в школі-інтернаті керівник Харківської ОДА.

Також він зауважив, що завдання обласної влади – зробити так, щоб у кожній школі Харківщини було впроваджене якісне харчування.