Мала Данилівка, Люботин та інші громади отримали генератори від волонтерів

17.12.2022 15:15 Мала Данилівка
Фото: Пісочинська селищна рада Фото: Пісочинська селищна рада
Волонтерська організація «Український Благодійний Альянс» передала до декількох громад Харківської області генератори, які мають забезпечити електроенергією пункти обігріву, лікарні та критичну інфраструктуру.

Про це кореспонденту медіа «Слобідський край» розповів голова благодійної організації «Український Благодійний Альянс» Олексій Курцев.

Благодійна організація «Український Благодійний Альянс» уже передала до міста Люботин, селищ Пісочин, Мала Данилівка та Солоницівка вісім генераторів. По два у кожну громаду.

— Найближчим часом плануємо передати до 30 генераторів громадам, які до нас зверталися, – розповів «Слобідському краю» Олексій Курцев.

У планах волонтерів доставити генератори ще до міста Лозова та селищ Борова, Слобожанське, Кегичівка. Усі генератори мають забезпечувати електроенергією пункти обігріву, лікарні та об’єкти критичної інфраструктури в громадах.

— Дякуємо Олексію Курцеву та благодійній організації «Український Благодійний Альянс» за надані генератори. Вистоїмо, перезимуємо та переможемо разом!  – зазначають у Пісочинській селищній раді.

Нагадаємо, раніше інші волонтери передадуть у сім громад Харківщини альтернативні джерела живлення. Також у Пісочинській громаді безкоштовні дрова отримали майже 70 будинків.

Новини Харківська область читайте на нашому сайті.