Через постійні обстріли з громади Харківської області масово їдуть люди

24.06.2022 13:53 Малинівка
Фото: Малинівська селищна рада Фото: Малинівська селищна рада
У Малинівській селищній раді Харківської області розповіли про актуальну ситуацію в громаді станом на 24 червня.

Малинівський селищний голова Микола Семер’янов розповів «Слобідському краю», що протягом останніх двох тижнів Малинівська територіальна громада піддавалася сильним обстрілам.

– Ситуація була вкрай важка, така, як наразі в Чугуєві. Сильно обстрілювали населені пункти громади. Протягом тижня обстрілювали Мосьпанове, там усі по підвалах сидять, обійшлося без жертв. Ось останні три дні в нас тихо, але тепер під ударом опинився Чугуїв. За цей тиждень, з 20 червня, у нас троє поранених і один загиблий. Минулого тижня (13-19 червня. – Прим.) поранення отримали маленький хлопчик та начальник пошти. Також через обстріли пошкоджено житлові будинки, – повідомив Микола Семер’янов.

Читайте також: «Ситуація важка, але контрольована»: як під постійними обстрілами живе Малинівська громада

Через постійні обстріли люди почали їхати з Малинівської громади.

– За цей тиждень можна сказати, що в нас почали масово виїжджати люди, б'ють уже просто по місцевих жителях, без розбору. Понад півтисячі людей поїхали. Люди виїжджали і вчора, і позавчора. Це стосується і Чугуєва, і Малинівки також. Ситуація напружена, бо Малинівка від Чугуєва всього за вісім кілометрів, а напрямки – за чотири, – розповідає Микола Семер’янов.

Малинівський селищний голова залишається в громаді, місцева влада підтримує життєдіяльність ТГ, наскільки це можливо. Микола Семер’янов рекомендує місцевим жителям, які мають дітей, виїжджати у безпечніші місця.

Автор: Савелій Мякушко