Працівники дитсадка в Малинівці готують смаколики для ЗСУ (фото)

23.01.2024 12:50 Малинівка
Фото: Малинівська селищна рада Фото: Малинівська селищна рада

Протягом року працівники Малинівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Харківської області готують смаколики та передають інші необхідні речі для Збройних сил України.

Як передає медіа «Слобідський край» з посиланням на Малинівську селищну раду, 20 січня працівники малинівського дитсадка передали на фронт допомогу. Жінки напекли хліба та пиріжків. Крім цього, закупили чай, каву та інші необхідні речі для наших військових.

– Вже протягом року ми з колегами допомагаємо ЗСУ: збираємо гроші на окопні свічки, випікаємо смаколики, а наша майстриня Тетяна Васильєва виготовляє розпалювачі з ватних дисків. Почали так допомагати, коли наша знайома, теж жителька Малинівки, почала активно волонтерити, і ми мали змогу через неї відправляти пакунки на фронт. Звичайно, плануємо допомагати й надалі, – розповіла медіа «Слобідський край» завідувачка дитячого садка Алла Байко.

Допомога від працівників дитячого садка

Смаколики для ЗСУ / Фото: Малинівська селищна рада

Розпалювачі для Збройних сил

Розпалювачі з ватних дисків для ЗСУ / Фото: Малинівська селищна рада

Благодійність від працівників Малинівського дитячого садка

Допомога ЗСУ від працівників Малинівського дитячого садка / Фото: Малинівська селищна рада

Нагадаємо, що мережа книжкових магазинів видавництва Vivat пропонує приносити російськомовні видання у книгарні, а виручені кошти підуть на пікап для мобільного підрозділа протиповітряної оборони.

Раніше ми писали, що 3 грудня в Харкові, під патронатом ГО «Захист заради перемоги», відбулося громадське зібрання, присвячене Міжнародному дню волонтера. Нагороди та подяки отримали як волонтерські організації, так і окремі волонтери.

Автор: Валерія Ткаленко