Окупанти обстріляли місто на Харківщині: пошкоджено десятки будинків. Фото

24.05.2022 17:30 Мерефа
Фото: suspilne.media Фото: suspilne.media

Російські військові обстріляли місто Мерефу Харківської області.

Про це Суспільному розповів Мереф’янський міський голова Веніамін Сітов.

– О 23:30 (23 травня. – Прим.) був приліт трьох ракет. Одну з них збила наша ППО, а дві з них усе ж досягли своєї мети: влучили в критичну інфраструктуру і пошкодили частину житлових будинків. Дуже багато вікон повилітали, дахи пошкодило й електромережі. Не менше 30 будинків зачепило, – сказав голова Мереф’янської громади.

Він додав, що частина Мерефи 24 травня без світла, ремонтні бригади працюють над відновленням електропостачання.

Як каже Веніамін Сітов, Мереф'янську громаду окупанти обстрілювали кілька разів.

– Перший приліт був — це касетні бомби, 12 воронок, пошкодило селище Яковлівку, понад 100 будинків ушкоджено, деякі будинки взагалі знищено. Також під час того удару була у нас ушкоджена школа, вибило вікна, дах повело повністю. Клуб, дитсадок і магазин єдиний також були фактично зруйновані. Клуб, дитсадок та школа пошкодило так, що дах, вікна повилітали, навіть ворота частково вилетіли. Другий удар був через 15 днів, до нас прилетіли дві ракети в громаду. Одна ракета повністю зруйнувала Будинок культури, друга ракета найбільшу нашу школу, – розповів очільник Мереф'янської громади.

Читайте також: Рятувальники розповіли про ситуацію у Харківській області на 24 травня

За його словами, за час війни у громаді загинуло п'ятеро людей – це сталося під час бомбардування села Яковлівка. Також 10 людей були поранені.