Поліцейські офіцери чотирьох громад Харківської області отримали нові авто

30.01.2023 15:50 Наталине
Протягом січня поліцейські офіцери чотирьох територіальних громад Харківської області отримали автівки Chery Jetour X70 та Chery TIGGO 4. Ці машини були куплені за рахунок ТГ.

Про це повідомили на офіційній сторінці поліцейських офіцерів громад у Харківській області, передає медіа «Слобідський край».

Упродовж цього місяця поліцейським офіцерам чотирьох громад Харківщини – Пісочинської, Солоницівської, Старовірівської та Наталинської –  вручили ключі від п’яти автомобілів Chery Jetour X70 та Chery TIGGO 4. За умовами проєкту «Поліцейський офіцер громади» кошти на купівлю авто виділили ТГ. Двома з цих п’ятьох машин користуватимуться шерифи Солоницівської громади.

– У нас було троє поліцейських офіцерів громади, наразі стало п’ятеро. Двом новим правоохоронцям потрібен був службовий транспорт. Коштом місцевого бюджету ми купили два Chery Jetour X70, на них витратили 1 мільйон 400 тисяч гривень. Цьогоріч плануємо, щоб правопорядок у селищі Солоницівка та інших населених пунктах громади забезпечували сім поліцейських офіцерів, але це буде залежати від фінансової спроможності, оскільки на наші плечі лягає купівля автівки, забезпечення пальним тощо, – розповів медіа «Слобідський край» очільник Солоницівської громади Андрій Литвинов.

Нагадаємо, минулого місяця юні спортсмени Солоницівської громади передали гроші на ЗСУ. Також ми розповідали, що Солоницівська ТГ отримала генератори від волонтерів. А в січні жителі Солоницівської громади приєдналися до світового заїзду на велотренажерах.

Більше новин селища Солоницівка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.