Соціальні працівники Нововодолазької громади отримали нові велосипеди

21.02.2022 15:55 Нова Водолага

У селищі Нова Водолага Харківської області завдяки міжнародному співробітництву з німецьким товариством GIZ селищна рада отримала 11 нових велосипедів.

Отримати новенькі велосипеди стало можливим завдяки проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України». Про це розповіли в Нововодолазькій селищній раді.

Наразі відомо, що завдяки підтримці німецького товариства GIZ селищна рада отримала 11 нових велосипедів. Їх будуть використовувати для потреб соціальних працівників.

Читайте також: Який вигляд має дорога від Богодухова до Нової Водолаги після ремонту. Фото

Проте, вийти на маршрут новеньким велосипедам ще зарано, оскільки ведуться роботи над документацією. Загальна вартість нової техніки становить 149 тисяч 820 гривень.

Також заплановано на 23 лютого провести онлайн-зустріч із представниками німецького товариства GIZ, задля обговорення подальшої співпраці.

Про подальші перспективи розвитку громади розповіла начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради.

– Побачимо нові велосипеди в дії вже у березні. Це надзвичайно важливо, оскільки підвищить якість надання соціальних послуг. На даний момент працюємо над задоволенням потреб соціальних працівників, – зазначила Анна Пікалова.

Нагадаємо, що Нововодолазька центральна лікарня Харківської області придбала перший реанімобіль у громаді. Вартість машини – близько 700 тисяч гривень. Про це «Слобідському краю» розповів головний лікар медзакладу Олег Яковенко.