У Новій Водолазі з почестями зустріли учасницю Олімпіади в Токіо. Фото

09.08.2021 11:45 Нова Водолага
Фото: vodolaga-gromada.gov.ua Фото: vodolaga-gromada.gov.ua
8 серпня до батьків у Нову Водолагу приїхала Марина Килипко, яка на Олімпійських іграх — 2020 посіла п’яте місце у стрибках з жердиною.

Море квітів, теплі обійми та дружне «вітаємо!» — так 8 серпня в Новій Водолазі зустріли імениту землячку Марину Килипко. 25-річна спортсменка стала п’ятою на Олімпіаді у Токіо. Цей результат є найкращим в історії України на Олімпіадах.

— У нас був сценарій зустрічі, але все пішло не за планом. Всі побігли вітати, обіймати, цілувати нашу зірочку, — розповіла «Слобідському краю» начальниця відділу освіти Ольга Козачок.

Читайте також: Харківські синхроністки завоювали історичну медаль на Олімпіаді-2020

Марина Килипко в Новій Водолазі

За її словами, 2 та 5 серпня о 13.30 робота в громаді зупинялася, бо всі були перед моніторами, слідкували за виступом Марини. А коли зрозуміли, що вона нижче п’ятого місця вже не опуститься, були дужі раді — телефонували одне одному і ділилися новиною.

Марина Килипко приїхала до Нової Водолаги

Коли Марина Килипко побачила, з якою теплотою її зустрічають удома, дуже розчулилася. Займатися легкою атлетикою дівчина починала в Новій Водолазі. Провчилася тут до 7 класу в ліцеї № 2, її мати і досі викладає в цьому навчальному закладі математику.

Марина виступала на обласних змаганнях за шкільну збірну Нововодолажчини, і під час одних з таких змагань її помітив тренер і запропонував дівчині продовжити навчання в Харкові. Спочатку батьки вагалися, чи відпускати свою ще маленьку доньку до міста, але аргументи тренера були переконливі. Саме в Харкові Марина стала займатися стрибками з жердиною. І наразі вона найсильніша спортсменка в Україні в цьому виді, саме їй належить національний рекорд — 4,70 метра.