У Нововодолазькій громаді лікарі виїжджають у віддалені села

15.12.2022 10:50 Нова Водолага

Центр первинної медико-санітарної допомоги у селищі Нова Водолага на Харківщині розпочав роботу з проєктом HOPE для підтримки переміщених осіб та жителів віддалених населених пунктів.

«Project HOPE – The People-to-People HealthFoundation, Inc» – це американська некомерційна організація, яка допомагає людям, які через війну не мають доступу до якісної медицини. У рамках проєкту медики Нової Водолаги отримують медикаменти, їм передали новий автомобіль.

Як розповіла медіа «Слобідський край» головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Нововодолазької селищної ради Людмила Мороз, тепер лікарі виїжджають у віддалені села громади та ведуть там прийом пацієнтів.

– «Project HOPE» організували прийом психолога з Харкова, який за потреби приїжджає у віддалені села Нововодолазької громади для надання психологічної допомоги. Сьогодні це дуже актуально, бо багатьом потрібна саме психологічна допомога. Люди в такому емоційному стані, що не знають, як поводитися в ситуації, що склалася через війну. Пацієнти задоволені, кажуть, що після спілкування з таким фахівцем зовсім по-іншому себе почуваєш, – розповіла Людмила Мороз.

Нагадаємо, що Нововодолазька громада розширює міжнародне співробітництво та оновлює обладнання медичних закладів.

Також нагадаємо, що відновлюються лікарні у місті Балаклія.

Більше новин про події в селищі Нова Водолага читайте на нашому сайті.