Унікальний футбольний хаб відкрили в Нововодолазькій громаді. Фото

15.09.2021 14:00 Нова Водолага
Фото: Нововодолазька селищна рада Фото: Нововодолазька селищна рада
У Новій Водолазі Харківської області з’явився футбольний хаб, де отримуватимуть теоретичні знання вихованці місцевої спортклубу.

У Нововодолазькій громаді функціонує селищний фізкультурний спортивний клуб «Юність». Наразі там займаються 93 дитини і 38 дорослих. На базі цього клубу є кілька футбольних команд різних вікових категорій – дитячі, дорослі та ветерани. Щоб діти отримували не тільки практичні знання, а й теоретичні, в громаді відкрили футбольний хаб «FC KVADR». Розпочали реалізовувати проєкт на початку цього року, а офіційне відкриття відбулося  наприкінці минулого тижня, 10 вересня.

Читайте також: Три футбольні поля зі штучним покриттям відкрили в Нововодолазькій громаді

– У цьому хабі є три кімнати – навчальний клас, музей і роздягальня. Тепер дітки зможуть отримувати і теоретичні знання, плюс можна переглядати попередні матчі та аналізувати їх. У музеї виставлені фотографії, а також кубки і медалі, що завоювали наші футбольні команди за 17-річне існування спортклубу, – розповідає «Слобідському краю» директор спортивного клубу «Юність» Ігор Золочевський. –  Думаю, що саме в області такого футбольного хабу більше немає, може, в Харкові в кого і є. У найближчих до нас громадах, Валках, Краснограді, Балаклії, Золочеві тощо, де ми частенько буваємо, про таке точно не чув і не бачив.

Цей проєкт був реалізований Нововодолазькою селищною радою, спонсорами та батьками юних вихованців.

Автор: Савелій Мякушко