Випускний «Гудбай фест», новий табір і купальські конкурси: у Новій Водолазі знову відзначали свята всією громадою

07.07.2021 17:22 Нова Водолага
Багато заходів у минулому році через суворі карантинні обмеження в Нововодолазькій громаді Харківської області довелося скасувати або відтермінувати. Так, учні 11 класів залишилися без випускного балу, не відкрився нещодавно створений у громаді дитячий табір, а масштабний купальський фестиваль «Цвіт папороті» довелося проводити онлайн. Але не цьогоріч – свята та масштабні гуляння знову повернулися в громаду.

Випускний у стилі блогу

Сьогодні молодь складно уявити без мобільних телефонів, Інстаграму чи Тік-Току. Тому у Нововодолазькій громаді вирішили і випускний провести у відповідному форматі, де всі учасники та гості свята перетворилися на блогерів, інстаграмників та фоловерів. Ведучі замість вечірніх суконь та підборів вбралися у джинси, футболки та кросівки, а учасникам свята роздали лайки-вподобайки, якими вони підтримували все, що відбувалося на сцені. До речі, багато хто виходив у прямі ефіри на своїх сторінках у соцмережах.

- Готуйте телефони, відкривайте свої портали інтернет-спілкування!  Розпочинаємо спецпроєкт «ГУДБАЙ ФЕСТ_21», який вже готовий  вибухнути вау-подіями. Ставте до ваших прямих ефірів хештег ГУДБАЙ ФЕСТ_21, - закликала ведуча всіх присутніх на головній площі Нової Водолаги.

Ввечері 26 червня тисячі жителів Нововодолазької громади зібралися на головній площі селища, щоб привітати випускників шкіл – їх цього року 121 (випускні класи були в дев’ятьох школах громади). До речі, ще на початку року ніхто не знав, чи буде влітку випускний. Бо в минулому році через пандемію коронавірусу всі масові заходи в громаді були скасовані. У квітні ситуація із захворюваністю в Новій Водолазі значно покращилася, тож вирішили свято проводити.

- Мені дуже приємно, що ми відновили наші традиції, - зазначив зі сцени очільник Нововодолазької громади Олександр Єсін, який разом з іншими поважними гостями був у команді суперблогерів, що творять історію країни та рідного краю. - Хочу подякувати батькам, які з порозумінням ставилися до потреб навчальних закладів, карантинів, уроків у смартфонах тощо. А вчителям за те, що вони останній рік навчалися навчати по-новому, і впоралися з цим на відмінно. Сьогодні в громаді 11 медалістів (дев’ять золотих та дві срібні медалі, – Авт.). Це достойний результат. Шановні випускники, щиро бажаю вам успіху у вашому дорослому житті!

Під час свята всі медалісти в подарунок від громади отримали планшети. Привітав випускників ще один представник команди суперблогерів – народний депутат України Олексій Красов.

- Ви – нове покоління цифрової трансформації, покоління без кордонів та безмежних можливостей. Ви сьогодні в соцмережах знаходите за хвилину необхідну інформацію, окремим чиновникам на це потрібно до десяти днів. Бажаю вам обрати професії, досягнути успіху, але завжди пам’ятати рідну землю і селище, батьків і вчителів, завдяки яким ви здобули свої знання, і найголовніше – повертатись і допомагати у розвитку рідного краю. Адже найцінніше у нашому житті – пам’ятати свою історію і витоки, допомагати землякам і робити все можливе для розвитку рідного дому, - наголосив Олексій Красов.

Окрім цього народний депутат повідомив, що цьогоріч Нововодолазька ТГ придбає  два нові шкільні автобуси. Також у цьому році за гроші державного бюджету придбає машину для вивезення сміття. А ще народний обранець пообіцяв, що в таборі «Золотий Колос» почнуть робити ремонт приміщення їдальні та клубу.

Читайте також: Нововодолазька громада виділила 350 тисяч гривень на проєкти школярів

Більше, ніж свято

Потім настала черга випускників дивувати гостей свого свята. Всі ж знають, що блогери люблять епатувати публіку, тож кожен клас підготував оригінальний вихід на сцену, який до останнього тримав у секреті.

Наприклад, виходу випускників Липкуватівського ліцею передували велосипедисти, бо в цьому закладі дуже потужний напрямок велисипедного туризму. На рахунку липкуватівських велосипедистів – безліч нагород різноманітних турнірів. Слідом за велотуристами на площі з’явилися випускники цієї школи.

Вихід випускників Нововодолазького ліцею №2 відкрили роллери. А 11-класникам Просянського ліцею допомагали вийти у запальному танці інші учні цього навчального закладу.

У контекст блогерської вечірки добре вписалися й чуттєві вальси випускників. Учорашні 11-класники дуже відповідально підійшли до репетицій і виступів, тож усі школи подарували глядачам свій танок.

- Діти нам подарували дев’ять дуже красивих вальсів. Навіть маленькі школи танцювали. Хоча спочатку одна зі шкіл, де всього п’ять випускників, думала не танцювати. Але після того, як їх учні побували на репетиції свята, самі загорілися цією ідеєю і за кілька тижнів підготували чудовий номер, - розповіла «Слобідському краю» начальниця відділу освіти Нововодолазької селищної ради Ольга Козачок. -  Для чотирьох закладів освіти, які доєдналися до громади минулого року, це був перший випускний у такому форматі. Батьки дякували за формат та увагу до дітей.