У Новопокровській громаді перевірили якість питної води у колодязях: які результати

25.03.2024 11:21 Новопокровка
Колодязь / Фото: ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області Колодязь / Фото: ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області

Колодязі громадського користування, які розташовані на території селища Введенка Новопокровської територіальної громади, перевірила спеціальна комісія.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області.

За результатами перевірки виявлені порушення вимог санітарного законодавства, а саме:

  • відсутні якісна огорожа та цементний майданчик навколо шахтних колодязів;
  • колодязь по вулиці Незалежності, 22 не ізольований від проникнення поверхневого стоку (дощових і талих вод), не забезпечений щільною кришкою та не обладнаний засобом для підйому води (електричний насос, коловорот);
  • не проводиться щорічна дезінфекція споруд та знезараження питної води в них з подальшим проведенням лабораторних досліджень її безпечності та якості.

Нагадаємо, триває ліквідація наслідків забруднення довкілля нафтопродуктами в населених пунктах Чугуївського району, які потрапляють у зону потенційного впливу забруднення внаслідок пожежі на нафтобазі у Харкові 9 лютого.

У Харкові посилили контроль за якістю водопровідної води. Лабораторні аналізи підтверджують, що водопровідна вода відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Автор: Галина Гришко