У селі Тернова з’явилася нова поліцейська станція

30.03.2023 15:51 Новопокровка

У селі Тернова Новопокровської громади Харківської області поліцейські офіцери громади зможуть оперативно вирішувати проблеми безпеки, запобігати злочинам, реагувати на звернення та повідомлення від громадян, а місцеві мешканці отримуватимуть кваліфіковану допомогу.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на відділ комунікації поліції Харківської області.

До території, яку обслуговуватимуть поліцейські офіцери, входять селища міського типу Новопокровка, Есхар, Введенка, села Роздольне, Стара Покровка, Зелений Колодязь, Світанок, Зауддя, Поди, Тернова.

У рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» офіцерам для роботи виділили комфортне приміщення, облаштували сучасною технікою для спостереження, зв’язку та мобільного пересування, а також усіма необхідними приладдями для роботи.

Поліцейську станцію відкрито за адресою: село Тернова, вулиця Центральна, 16.

Тернова, Харківська область. Поліцейський офіцер громади

Нагадаємо, нещодавно в Новопокровській громаді перевірили об’єкти децентралізованого питного водопостачання.

У січні цього року в селищі Введенка Новопокровської громади Чугуївського району повернули до життя громадський колодязь по вулиці Абрикосовій.

Нагадаємо також, що з приходом тепла у Харківській області збільшується кількість пожеж в екосистемах. Щодня надзвичайники фіксують близько 15 пожеж. Здебільшого їх причиною є людський фактор.

Головні новини Чугуївський район і Новопокровка читайте на нашому сайті.