В Олексіївській громаді налагоджують дорогу між селами

22.08.2023 10:19 Олексіївка
Джерело: Олексіївська сільська рада Джерело: Олексіївська сільська рада

Сільська рада, сільгосптоваровиробники та підприємці розпочали засипати вибоїни на дорогах Олексіївської громади Харківської області.

 

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Олексіївську сільську раду, стан доріг між селами та селищами ТГ перебувають у дуже жахливому стані. Власником цих доріг є ДП “Дороги Харківщини”, яке наразі відновлює дороги та мости у деокупованих громадах області.

– Враховуючи час, в якому ми з вами живемо, дають нам мало надії на те, що найближчим часом власник цих доріг може приділити цим ділянкам увагу та провести хоча б поточний ремонт, ми вже не кажемо про капітальний. І цьому є об'єктивні причини, – кажуть в Олексіївській сільській раді.

Так у громаді вирішили самостійно організувати налагодження сполучення між селами. Сільрада разом з сільгосптоваровиробниками та підприємцями розпочали засипати великі ями та вибоїни на розбитих дорогах. Засипають їх будівельними залишками та щебеню в суміші з асфальтобетонним покриттям. 

– Ми розуміємо, що це не вирішить проблему, але принаймні на деякий час полегшить пересування транспорту по цим шляхам. Найближчим часом роботи будуть організовані й на інших ділянках доріг нашої громади, – йдеться у повідомленні.

Тож роботи проводяться:

  • по Берецькому старостинському округу – засипання дороги та під'їзду до кладовища
  • по Картамиському старостинському округу – засипання дороги по с. Картамиш та с. Лозовське
  • по Одрадівському старостинському округу – засипання ям на дорогах с. Максимівка, с. Одрадове

Нагадаємо, Олексіївська громада відмовилася від офлайн-навчання. Раніше ми писали, у ЦНАПі села Олексіївка Харківської області запрацювали нові послугиНагадаємо ще, у селі Олексіївка Харківської області перейменували останню вулицю, яка підлягала дерусифікації. 

Новини Олексіївка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану