Дерусифікація: у селі Олексіївка перейменували вулицю на честь загиблого воїна

21.04.2023 16:52 Олексіївка

У селі Олексіївка Харківської області перейменували останню вулицю, яка підлягала дерусифікації.

 

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» Олексіївський сільський голова Анатолій Страхов, загалом у громаді було перейменовано 49 вулиць.

– У 25 населених пунктах Олексіївської громади загалом було перейменовано 49 вулиць та провулків. На останньому засіданні комісії була перейменована вулиця Фоміна, тепер вона названа на честь нашого земляка, загиблого воїна Олексія Маляра, – сказав Анатолій Страхов.

Назву вулиці на честь земляка Олексія Маляра запропонували місцеві жителі. Герой народився у 1975 році, селі Олексіївка, закінчив місцеву школу, потім заочно вступив в Інститут залізничного транспорту. Десять років Олексій Маляр пропрацював на залізничній станції Трійчате майстром колій, а потім працював на Лихачовській меблевій фабриці. У 2022 році після повномасштабного вторгнення росії в Україну пішов добровольцем та загинув 24 січня 2023 року.

Нагадаємо, багатодітна родина переселенців з Ізюмщини отримала ключі від житла в Олексіївці. Також нагадаємо, 120 мешканців села Олексіївка та інших населених пунктів громади отримали безкоштовні дрова за двома програмами. А раніше через відсутність електропостачання спостерігалася проблема з мобільним зв'язком та Інтернетом.

Новини Олексіївка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану