До Співаківки вдруге приїхав клоун з Італії Марко Родарі

19.09.2023 13:50 Оскіл
Фото: Надія Степанян Фото: Надія Степанян

До Співаківки Заводського старостинського округу Оскільської громади Ізюмського району Харківської області вдруге приїхав клоун з Італії Марко Родарі. 

Про це медіа «Слобідський край» розповідає бібліотекар Співаківської сільської бібліотеки Надія Степанян.

– Уперше Марко Родарі, або клоун Пімпо, побував у нашому селі в січні поточного року. Марко – онук Джанні Родарі – автора  «Чиполіно». Тоді він передав до нашої публічної книгозбірні десять книжок українською мовою різних авторів, у тому числі і книжку свого діда «Подорожі блакитної стріли». Разом з клоунськими номерами, які веселили малечу, це стало  подарунком для всієї сільської спільноти, яка пережила окупацію й обстріли, – розповідає пані Надія. Харківська область, Ізюмський район, вересень 2023.

Нинішній візит Марко став можливим завдяки підтримці благодійної організації «Єдність і сила». Для своїх доброчинних виступів він обирає деокуповані або території, де точилися бої. Кращою винагородою для себе, як зазначає Надія, Марко вважає дитячі посмішки  і дитячий сміх. 

Нагадаємо, що Співаківка і частково Заводи Заводського старостинського округу Оскільської громади Ізюмського району Харківської області підключені до мережі електроживлення.

Також нагадаємо, що у Студенокському старостинському окрузі Оскільської громади Ізюмського району із 1130 житлових будинків 240 зруйновані повністю. Це означає, що кожен п’ятий житель залишився без житла.

Раніше ми писали, що в Оскільській громаді Ізюмського району Харківської області 30 модульних будинків передані місцевим жителям під тимчасове житло. У громаді є населені пункти, які в результаті проведення бойових дій майже стовідсотково залишились без житлових споруд.

Більше новин Оскіл читайте на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут