Лікарню у Лозовій прикрасив всесвітньо відомий художник (фото)

22.04.2023 12:02 Лозова

У стаціонарі Лозівської центральної районної лікарні у селі Катеринівка з’явилися рожеві інсталяції зі скла, які створив український художник Олексій Потупін, відомий у всьому світі як Aljoscha.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на мера міста Лозова Сергія Зеленського.

«Ось такі незвичні рожеві інсталяції з'явилися в Катеринівському стаціонарі. Вони виготовлені з акрилового скла в стилі біонізму. Символізують надію – на перший погляд крихку, але насправді дуже міцну», – написав Сергій Зеленський у своєму Фейсбуці.

Мер розповів, що Олексій Потупін виріс у Лозовій, а перше натхнення відчув у нині зруйнованому росією Палаці культури.

«З початку повномасштабного вторгнення Олексій допомагає дитячим будинкам, школам та лікарням України. Дарує свої інсталяції, робить фото для світової спільноти та залучає донати. На зібрані кошти вдалося відремонтувати вже 4 дитячі будинки. Художник планує здобути підтримку і для Лозівської лікарні», – повідомив Сергій Зеленський.

Нагадаємо, у травні ортопедично-травматологічне відділення Лозівського територіального медичного об’єднання отримає обладнання для артроскопічного лікування патологій суглобів. Це дасть можливість у Лозовій робити операційні втручання при травмах та захворюваннях суглобів опорно-рухового апарату. 

 Також Лозова отримала новий автомобіль швидкої та невідкладної допомоги типу Б.

Нагадаємо також, що 13 березня у місті Лозова вперше з початку повномасштабного російського вторгнення увімкнули вуличне освітлення. Світло включатимуть щоденно з 18:30 до 21:00. 

Головні новини Лозова читайте на нашому сайті.