У Печенігах оформляють заявки на допомогу від ООН та працюють сімейні лікарі

04.01.2023 12:21 Печеніги

У Печенігах та інших населених пунктах Печенізької територіальної громади Харківської області розпочато оформлення заявок на отримання грошової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Про це повідомив Печенізький селищний голова Олександр Гусаров, передає «Слобідський край».

Допомогу отримають сім’ї з дітьми, очолювані одним батьком/матір’ю, які не отримували грошову допомогу від інших міжнародних організацій, а саме:

  • отримувачі допомоги одинокої матері та вдови/вдівці;
  • одинока мати (є статус, ст. 135 Сімейного кодексу України) та ті матері, які не отримують допомогу від держави.

Серед отримувачів допомоги також і внутрішньо переміщені особи (ВПО), які мають статус одинокої матері/батька, вдови/вдівця.

Розмір допомоги — 2 220 грн на місяць, які виплачуються одразу за 3 місяці (6 660 грн) одним платежем через центри Western Union або відділення банків-партнерів.  

Подати заявку на отримання допомоги можна в селищі Печеніги, вул. 1-го Травня, 1. Контактний телефон: (05765) 6-14-02 (відділ соціального захисту населення Печенізької селищної ради).

При поданні заяви на отримання допомоги від ООН заявнику необхідно звернутися особисто з паспортом, ідентифікаційним кодом, свідоцтвом про народження дитини, довідкою ВПО тощо.

Також за підтримки благодійної гуманітарної організації «FHI 360» у населених пунктах громади проходять прийоми сімейних лікарів. Під час таких прийомів жителі громади можуть пройти додаткове медичне обстеження на діагностичному обладнанні «FHI 360», поспілкуватися з психологом і отримати консультації соціального працівника організації «FHI 360» щодо змін у пенсійному законодавстві в Україні та з інших питань соціального напряму.

6 січня прийом сімейного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Печенізької селищної ради Хім’як Людмили Іванівни відбудеться в селі Приморське. Лікар працюватиму у фельдшерському пункті з 9:30 ранку.

Нагадаємо, нещодавно амбулаторія в селі Артемівка Печенізької громади отримала калориферну піч «Булер'ян», завдяки чому тепер буде тепло і медикам, і пацієнтам. Також у Печенізькій громаді активно займаються підготовкою до відкриття «Пунктів Незламності» в селах.

Нагадаємо також, що 21 грудня у селищі Печеніги під час роботи у полі на касетному боєприпасі від російської ракети підірвався трактор, тракториста госпіталізовано з пораненнями.

Головні новини Печеніги читайте на нашому сайті.