У Печенізькій громаді запускають автобус до Харкова. Розклад руху

15.01.2023 15:26 Печеніги
Фото: info.nvrada.gov.ua Фото: info.nvrada.gov.ua
Від 18 січня відновлюється автобусне сполучення Новий Бурлук – Артемівка – Харків (через Печеніги). Це вже буде третій автобусний маршрут, яким жителі Печенізької громади можуть добратися до обласного центру.

Про це повідомив перевізник ФОП «Рябініна С.В.», передає медіа «Слобідський край».

З 18 січня у Печенізькій громаді відновлюється автобусний рейс Новий Бурлук – Артемівка – Харків (через Печеніги). Перевезення відбуватимуться тричі на тиждень – понеділок, середа, п’ятниця. З Нового Бурлука автобус відправлятиметься о 06:50, з Артемівки – о 07:10, з Печенігів – о 7:30. З Нового Бурлука і Артемівки квиток коштуватиме 80 гривень, з Печенігів – 60. З Харкова автобус відправляється о 17:20. Відправлення та прибуття до Харкова відбувається з термінала,  платформа № 14 (станція метро «Індустріальна»).

Розклад руху автобусного маршруту Новий Бурлук – Артемівка – Харків (через Печеніги), Харківська область

– Будь-яке транспортне сполучення для нашої громади, яке відновлене, це дуже важливо для людей, тим паче на деокупованих територіях. Перевізникам також дуже складно відновлювати свою роботу, оскільки від дій окупантів у них постраждала техніка. Але вони знаходять можливості ставити автобуси і відновлювати ці вкрай важливі рейси для нашої громади. Поки що автобус курсуватиме за цим маршрутом тричі на тиждень. Якщо буде необхідність пускати ці рейси кожного дня, тоді будемо орієнтуватися відповідно до запиту людей, – розповів медіа «Слобідський край» начальник Печенізької селищної військової адміністрації Олександр Гусаров.

Це вже буде третій рейс з Печенізької громади до Харкова. Наразі курсують автобуси за маршрутами Печеніги – Харків і Мартове – Харків (через Артемівку). На сьогодні немає автобусного сполучення з віддалених сіл громади до Печенігів, утім це питання буде вирішене вже наступного тижня.

– Перевізнику не вигідно їздити у віддалені села, бо пасажирів мало. Тому ми вирішили своїми силами охопити потреби жителів Борщівського старостинського округу, це села Гуслівка, Гаражківка, Ганнівка і Борщова. Люди сказали, що раз на два тижні їм буде достатньо виїжджати в Печеніги, аби зробити всі свої справи. Тому ми будемо наймати ГАЗель і раз на два тижні безкоштовно возитимемо жителів до центру громади. Пробний рейс ми запустимо наступного тижня, коли саме – ми ще не визначилися. Вся інформація щодо цього буде в старости, – сказав очільник громади.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у селищі Печеніги оформляють заявки на допомогу від ООН та працюють сімейні лікарі, зокрема в селі Кицівка. А наприкінці минулого року в громаду приїжджали мобільні бригади лікарів.

Автор: Савелій Мякушко