У Печенізькій громаді триває благоустрій територій

22.05.2023 16:31 Печеніги

У селищі Печеніги Харківської області упорядкували територію відпочинку на «Раківці», що поряд з вулицею Рибною.

Як передає «Слобідський край», про це повідомив Печенізький селищний голова Олександр Гусаров.

«Покосили та вивезли траву, завезли декілька машин піску. На прохання молоді та разом з молоддю облаштували волейбольний майданчик. Передав хлопцям сітку для волейболу. Тепер територія «Раківки» має доглянутий вигляд і є комфортною зоною для відпочинку та проведення волейбольних турнірів. Сподіваємось, такою чистою та облаштованою вона й  залишиться. Але принагідно нагадую, що купання в водоймах громади на сьогодні є забороненим», - повідомив селищний голова.

За його словами, протягом тижня роботи з благоустрою тривали в усіх населених пунктах. На часі - покіс трави, облаштування квітників.

«Долучили до виконання цієї роботи колектив селищної ради, комунальні підприємства «Джерело» та «Аква», працівників громадських робіт. Окремі слова вдячності Світлані й Геннадію Тертичним за власноруч вирощену квіткову розсаду, якою родина залюбки поділилася для прикрашання громадських місць селища», - підкреслив Олександр Гусаров.

Печеніги, Харківська область. Прибирання території

Нагадаємо, бригада лікарів «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» міста Харків працюватиме у Печенізькій громаді 22 – 27 травня. Подивитися графік роботи у селах громади можете тут.

Нещодавно Печенізька громада отримала гуманітарну допомогу у вигляді допоміжних засобів для пересування і реабілітації.

Також у селищі Печеніги відновив роботу ЦНАП, він надає довідки про реєстрацію місця проживання, витяг з Державного земельного кадастру тощо.

Головні новини Печеніги читайте на нашому сайті.