У Печенізькій громаді з'явиться пересувний кінотеатр

12.07.2021 18:06 Печеніги

Печенізька селищна рада Харківської області закупила обладнання для пересувного кінотеатру. Кіно на колесах відвідуватиме села громади.

Як повідомив "Слобідському краю" голова Печенізької селищної ради Олександр Гусаров,  обладнання для кінотеатру закупили в рамках проєкту "Цікаве дозвілля та сучасний кінопростір", який став переможцем у цьогорічному конкурсі "Разом в майбутнє". Загальна вартість проєкту – близько півтора мільйона гривень.

У рамках проєкту селищна рада закупила два екрани для пересувного і стаціонарного кінотеатрів, проєктор, акустичний комплект, ноутбук, відеокарту, мережевий подовжувач, а також стіл, 30 глядацьких стільців  та навіть апарат для поп-корну. Сума закупівлі склала  майже 450 тисяч гривень. Це 30 % від суми проєкту, при цьому на закупці зекономили 21 тисячу гривень.

Читайте також: Матвій, відьма і 15000 гривень: школяр із Ізюмщини переміг на міжнародному кінофестивалі

Ще 70 % має виділити обласна рада. На 1 мільйон 48 тисяч гривень партнер проєкту – КП ХОР "Кінотеатр "Боммер" – має закупити решту обладнання: це фургон, причіп, інсталяційний проєктор, ще дві акустичні системи, комутацію та інше.  

– Коли все буде укомплектоване, ми презентуємо проєкт громаді на центральній площі в Печенігах. Сплануємо з відділом культури графік відвідування цим кінотеатром наших сіл. Будемо влаштовувати різноманітні покази: для дітей, патріотичні, соціальні проєкти. Він охоплює майже 100 % населення громади: від дітей до людей похилого віку.

Крім того, за словами голови громади, просто неба можна буде побачити і світові кінострічки, які вийшли у прокат. Також стаціонарний кінопроєктор працюватиме в центральному Будинку культури.

 

Читайте також: Як в Ізюмі кіно знімали

Автор: Тамара Кіч