За тиждень лікарі з Харкова надали допомогу понад 300 жителям Печенізької громади

29.05.2023 16:21 Печеніги

На минулому тижні в Печенізькій громаді Харківської області відбувся прийом консультативної бригади лікарів Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Харкова. 

Як передає «Слобідський край», про це повідомив Печенізький селищний голова Олександр Гусаров.

«Безкоштовне обстеження наших жителів, консультації та призначення лікування проводили висококваліфіковані спеціалісти медичної мобільної бригади у складі кардіолога, гінеколога, педіатра, УЗД-діагноста, невропатолога», – розповів Олександр Гусаров.

За шість днів роботи обласної бригади лікарів медичну допомогу отримали більш ніж 300 жителів з усіх, в тому числі найвіддаленіших, населених пунктів. Пацієнтам були надані кваліфіковані консультації та рекомендації щодо подальшого лікування.

«Мобільні бригади лікарів та пересувне медичне відділення працюють у Печенізькій громаді не вперше. Дякуємо обласним медикам за увагу та можливість отримати якісну спеціалізовану допомогу, не виїжджаючи зі свого населеного пункту», – подякував медикам селищний голова.

Нагадаємо, нещодавно у селищі Печеніги упорядкували територію відпочинку на «Раківці», що поряд з вулицею Рибною.

Нагадаємо також, що минулого тижня селище Печеніги отримало набори дитячого харчування. Такі набори отримають родини з малюками віком від 0 до 3-х років у кожному населеному пункті Печенізької громади.

Нещодавно Печенізька громада отримала гуманітарну допомогу у вигляді допоміжних засобів для пересування і реабілітації.

Головні новини Печеніги читайте на нашому сайті.