У Первомайському «Тепломережі» збираються стягувати заборгованість за тепло

16.03.2023 17:54 Первомайський
Фото: Первомайська міська рада Харківської області Фото: Первомайська міська рада Харківської області

У місті Первомайському Харківської області комунальники вимушені вдатися до непопулярних заходів, заради своєчасної сплати за спожиті енергоресурси та для  недопущення зупинки надання послуг.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Первомайської міської ради.

«ПКП «Тепломережі» відновлює роботу щодо стягнення через суд та виконавчу службу  боргів абонентів за отримані комунальні послуги. Дана робота була зупинена з початку війни, але на цей час підприємство вимушене повернутись до виконання непопулярних заходів через необхідність  своєчасної сплати за спожиті енергоресурси та для  недопущення зупинки надання послуг», – йдеться у повідомленні.

Абоненти, що не можуть своєчасно погасити заборгованість з об’єктивних причин – можуть звернутись до абонентських відділів для укладання договорів розстрочки.

Також на підприємстві розповіли, що за останній тиждень у місті виявлено два факти незаконних підключень в обхід лічильників води в квартирах будинку № 22 мікрорайону 3 та будинку № 11 мікрорайону 4.

За виявлені факти крадіжок абонентам виставлені  штрафи в розмірах 20175 гривень та 19544 гривні.

Нагадаємо, 6 березня очільник міста Первомайський Микола Бакшеєв повідомив, що в місті буде організовано рейди з подальшим опублікуванням фото порушників правил паркування. 10 березня відбулись перші рейди представників міської ради спільно з Національною поліцією.

Нагадаємо також, що зараз у Первомайському триває кампанія щодо перейменування міста. Первомайська міська рада отримала відповідь від Харківського національного педагогічного університету ім. Сковороди щодо зміни назви міста Первомайський.

Про головні новини Первомайський та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.