У Первомайському відмовились від офлайн-навчання

18.08.2023 13:51 Первомайський
Фото: ілюстративне Фото: ілюстративне

У Первомайській громаді Харківської області навчання буде проходити в онлайн-форматі. 

Про це розповів Первомайський міський голова Микола Бакшеєв, повідомляє «Слобідський край».

За його словами, наразі в громаді немає укриттів, що відповідають державним будівельним нормам. Тож з першого вересня навчання буде в онлайн-форматі.

«Враховуючи безпекову ситуацію у Харківській області, навчання цьогоріч також буде проходити в онлайн-режимі. Безпека дітей у пріоритеті. Навчання офлайн можливе лише за умов створення безпекового середовища, а це означає, що в кожній школі повинне бути укриття, що відповідає всім стандартам та нормам. Таких наразі немає», – говорить Микола Бакшеєв.

Нагадаємо, депутати Первомайської міської ради вдруге не підтримали перейменування міста Первомайський у Добродар.

Нагадаємо, що жителі громади обрали назву – Добродар. За неї було 502 голоси. На другому місці – Холоднояр – 348 голосів, на третьому – Хлібодар – 333 голоси.

10 липня у місті відбулося засідання топонімічної комісії та робочої групи, де із 190 запропонованих назв  було обрано 10 найрейтинговіших, а також таких, які відповідають Закону України «Про географічні назви» та «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Більше новин Первомайський та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко