Колишній мер Куп’янська «очолив» окуповану громаду в Харківській області

14.08.2022 16:18 Петропавлівка

«Головою» Петропавлівської громади Харківської області став екс-мер Куп’янська.

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру колишньому міському голові міста Куп‘янськ за фактом обіймання посади, пов’язаної з виконанням адміністративно-господарських функцій у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

– Досудовим розслідуванням встановлено, що колишній мер Куп‘янська, який очолював місто з 2010-го по 2015 рік, вирішив добровільно перейти на бік окупантів. До початку повномасштабної війни в Україні колаборант мав неприязні стосунки зі своїми конкурентами, особливо – з чинним до російського вторгнення міським головою Куп’янська, – йдеться у повідомленні.

За інформацією Управління СБУ в Харківській області, колаборант обіймавв посаду заступника голови Петропавлівської територіальної громади та після окупації селища він вирішив отримати «підвищення» і за власної ініціативи погодився очолити громаду псевдопредставників «нової влади».
 
– Встановлено, що у травні 2022 року чоловіка призначили на посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій у незаконних органах влади, створених агресорами на тимчасово окупованій території Куп’янського району.
Викриття злочинної діяльності здійснювали співробітники Управління СБУ в Харківській області за процесуального керівництва Куп’янської, – повідомили в СБУ Харківської області.