Як займаються благоустроєм комунальники Пісочинської громади. Фото

04.02.2022 11:59 Пісочин

У Пісочинській громаді Харківської області комунальні служби займаються проблемними питаннями громади.

Головними завданнями комунальників на сьогодні є очищення територій громади від снігу та благоустрій громади. Про це розповіли у Пісочинській селищній раді.

Наразі основна частина роботи комунальників полягає у посипанні доріг піщано-сольовою сумішшю та розчищенні вулиць.

Читайте також: Як у Пісочинській громаді будують басейн. Фото

Враховуючи зміну погодних умов та появу ожеледиці, комунальники Пісочинської громади додатково облаштовують конуси з протиожеледної суміші на узбіччях доріг.

Крім того, гостро стоїть питання з вивезенням сміття. Так, нещодавно комунальники прибрали сміття з території Старої Московки.

Також до буденних завдань додалося питання освітлення вулиць. Комунальники відремонтували мережу вуличного освітлення за адресами: провулок Залізничний, 7; вул. Ощепкова (між будинками 28 та 30) та Шевченка, 8.

Додатково було встановлено ліхтар на вул. Старокандибівській (напроти пров. Старокандибівського). Крім того, відновили освітлення по вул. Низовій та замінили ліхтар на новий по вул. Горького, 13.

Нагадаємо, що у дитячому будинку Пісочинської громади Харківської області придбали новий котел. Установити новий електричний котел та добудувати нові приміщення вдалося за рахунок місцевого бюджету. Про це розповіли у Пісочинській селищній раді. Наразі відомо, що добудували нові приміщення для потреб дитячого будинку. Там збираються розміщувати господарський інвентар.