Як у Пісочинській громаді будують басейн. Фото

13.01.2022 14:50 Пісочин
У селищі Пісочин Харківської області монтують колони для нового басейну.

Як зазначають у Харківській ОДА, поруч із фізкультурно-оздоровчим комплексом у Пісочині було вирішено добудувати басейн. В даний момент уже ведуться монтажні роботи та встановлено колони для майбутнього басейну.

Нагадаємо, коли в Пісочині будували фізкультурно-оздоровчий комплекс «Мобіль», який відкрили на початку 2018 року, в перспективі розвитку ФОКу розглядали прибудову до нього басейну. 

Читайте також: У Пісочинській громаді з'явиться новий басейн. Фото

Наразі відомо, що робітники почали будувати каркас приміщення. Сам басейн матиме розподіл на дорослу зону, розміром 25х13 метрів із глибиною – 1,8 метра та дитячу – 10х6 метрів із глибиною – від 30 до 70 сантиметрів.

Крім того, буде встановлено нову систему очищення і підігріву, а також влаштовано ліфт і пандуси.

Діти з особливими потребами отримають можливість проходити реабілітаційні заняття. На другому поверсі нового басейну заплановано побудувати сучасну хореографічну залу. Фасадну частину будівлі зроблять зі скла.

Нагадаємо, що у селищі Пісочин Харківської області будівництво дитсадка перейшло на етап прокладання внутрішніх комунікацій. Уже прокладають внутрішні комунікації та опалення в яслах-садку № 3 селища Пісочин. Про це розповіли в Харківській ОДА. Наразі відомо, що робітники вже встигли утеплити стіни будівлі, зробити водовідведення та завершити утеплення покрівлі. Крім того, вже розпочато роботи з внутрішніми комунікаціями, а саме з електромережами та опаленням. 

Автор: Микита Гузенко