Як Дергачівська громада долає наслідки ворожого обстрілу

01.04.2022 09:23 Дергачі
Фото: Facebook В'ячеслав Задоренко Фото: Facebook В'ячеслав Задоренко
Голова Дергачівської міської ради Харківської області Вячеслав Задоренко повідомив про становище громади після обстрілу, який стався 30 березня.

Нагадаємо, що тоді збройні сили рф нанесли черговий удар по цивільним об’єктам громади. Це стало причиною загибелі однієї людини та серйозних руйнувань у місті Дергачі.

1 квітня Вячеслав Задоренко повідомив, що протягом минулої доби працівники ДСНС, Дергачівського РЕМу та Дергачікомунсервісу ліквідували наслідки російських бомбардувань. За його словами, вдалося відновити частину пошкоджених електромереж, але оскільки значна частина будинків і досі залишається без світла, то робота буде продовжуватися.

Крім того, протягом доби волонтери, соціальні працівники та представники виконавчих органів влади надавали гуманітарну допомогу у місті Дергачі, а також у селищах Безруки, Слатине, Прудянка.

«Сьогодні плануємо продовжити гуманітарну роботу в цих старостатах та в селах, що знаходяться у передмісті Дергачів», – повідомляє Задоренко.

Також він додав, що ситуація на окупованих територіях Дергачівщини залишається критичною. Мешканці Токарівського, Козачолопанського, Проходівського, Русько-Лозівського округів, а також села Цупівка Прудянського старостату досі залишаються без світла та зв’язку. Відновлення гуманітарної роботи на цих територіях наразі неможливе.

Автор: Юлія Гнатченко