Нова амбулаторія в Пісочині відкриється у жовтні

23.06.2021 16:01 Пісочин
Фото автора Фото автора
Станом на 23 червня Пісочинська селищна рада Харківської області уклала договір на виготовлення проектно-кошторисної документації для нової амбулаторії в мікрорайоні «Мобіль».

Про це розповів голова Пісочинської громади Олег Чернобай під час робочого візиту голови облради Артура Товмасяна.

Нова амбулаторія потрібна селищу, адже в мікрорайоні «Мобіль» мешкає близько 15 тисяч людей, а нинішня амбулаторія розташована у звичайній квартирі в одному з житлових будинків.

– У нас дуже багато пацієнтів, а умов для якісної медичної допомоги немає, – розповів Пісочинський селищний голова. – Тому ми вирішили розширити амбулаторію в окремій будівлі. Селищна рада придбала окрему будівлю, і ми звернулися до обласної ради і обласної адміністрації по допомогу у виділенні коштів на капітальний ремонт, а також облаштування.

Читайте також: В Пісочині розпочинають будувати новий корпус дитсадка «Теремок»

Загальна вартість будівництва – 8 мільйонів 460 тисяч гривень. З місцевого бюджету виділено 6 мільйонів. 10 червня обласна рада виділила ще 2 мільйони гривень на зведення амбулаторії.

Приміщення має два поверхи і цоколь, площа – 501 квадратний метр. Крім центру первинної медичної допомоги, тут розташують бригаду екстреної швидкої допомоги. Там будуть кімната відпочинку і душові для медиків.

Окрім самої амбулаторії, буде облаштована навколишня територія, відремонтують дорогу та озеленять вулицю.

– Ми відчуваємо допомогу обласної ради і обласної адміністрації. Самі своїми коштами ми б не змогли завершити цей об'єкт. Завдяки виділеним коштам ми зможемо відкрити нову амбулаторію вже в жовтні цього року, – наголосив Олег Чернобай.