У Пісочині розпочинають будувати новий корпус дитсадка «Теремок»

23.06.2021 14:14 Пісочин
Фото автора Фото автора
Цього тижня почнуть підготовку до будівництва нового корпусу в Пісочинському ЗДО «Теремок». Про це сьогодні, 23 червня, повідомив голова Харківської облради Артур Товмасян під час робочої поїздки до Харківського району.

Дитсадок розташований у мікрорайоні «Мобіль», де мешкає найбільша кількість дітей  Пісочинської громади. «Теремок» розрахований на 360 місць, наразі у ньому виховуються 499 дітлахів.

– На останній сесії обласної ради було виділено 5 мільйонів гривень на будівництво нового корпусу дитсадка «Теремок», в якому зможуть перебувати 115 дітей. Діючий садок, хоч і найбільший у Харківській області, переповнений. Він розрахований на 500 дітей. Почати будівництво планується протягом 10 днів, – розповів Артур Товмасян.

Читайте також: У Південній міській громаді побудують молодіжний центр та очисні споруди

Як повідомив голова Пісочинської громади Олега Чернобай,  у черзі до дитсадка в мікрорайоні «Мобіль» близько 300 дітей.

Наразі розроблена проектно-кошторисна документація, проведені тендерні процедури та укладені договори на будівництво нового корпусу дитсадка «Теремок». Він розрахований на 4 групи, 100 місць. Загальна площа будівлі більше 2800 квадратних метрів.

Загальна вартість будівництва понад 62 мільйони гривень. З місцевого бюджету у 2021 році виділено 4,5 мільйона гривень. Також 5 мільйонів виділила обласна рада.

Новий корпус хочуть відкрити 1 вересня 2022 року.

Автор: Тамара Кіч