Пісочинська громада придбала дрон для ЗСУ

03.01.2023 17:56 Пісочин
Фото: facebook.com/229.tro Фото: facebook.com/229.tro
Пісочинська територіальна громада Харківської області впродовж усієї війни систематично підтримує наших військових. Цього разу ТГ передала бійцям дрон, який був придбаний коштом місцевого бюджету.

Про це медіа «Слобідський край» розповів Пісочинський селищний голова Олег Чернобай. 

У жовтні до Пісочинської селищної ради звернулися військові 229-го окремого батальйону 127-ї окремої бригади ТрО ЗСУ. Їм для захисту нашої області був потрібен дрон Matrice 30T.

– Ми довго шукали цей дрон. Він військовий, авторизований, його важко пілінгувати розвідним групам країни-агресора. Ми довго шукали спеціалізовані компанії, які мають ліцензію на дрон цієї марки, і нарешті змогли придбати довгоочікуваний продукт. 31 грудня разом з новорічними солодкими подарунками ми передали військовим цей дрон, – каже Олег Чернобай.

Наші захисники були дуже задоволені таким корисним подарунком.

– Висловлюємо подяку Пісочинському селищному голові Чернобаю Олегу Олександровичу за таку доречну і потрібну допомогу для нашого підрозділу аеророзвідки, а саме переданий дрон Matrice 30T. Дрон сам по собі потрібна річ, а такий дрон – це просто надзвичайна техніка, яка буде служити нашому бойовому підрозділу та прискорить виконання бойових завдань при звільненні нашої країни, – йдеться на сторінці 229-го окремого батальйону 127-ї окремої бригади ТрО ЗСУ 22 у Facebook.

Дрон – це не єдина допомога цьому батальйону. Раніше Пісочинська громада передала їм автомобіль швидкої допомоги, генератор, пальне, продукти харчування, медикаменти, теплий одяг.

– Також систематично допомагаємо ще 227-му і 228-му окремим батальйонам 127-ї окремої бригади ТрО ЗСУ, оскільки в цих трьох підрозділах служать хлопці з нашої громади. Крім цього, силам ППО, які закривають небо над Харківщиною, передали чотири автівки, генератор і пальне, бойові приціли, рації, спецодяг, продукти харчування, матраци. Звісно, плануємо підтримувати наших військових й у подальшому, – зазначає Олег Чернобай.

Автівки військовим передали за допомогою волонтерських організацій, з якими співпрацює Пісочинська селищна рада. А дрон, пальне та генератори придбані коштом місцевого бюджету.

Нагадаємо, що Нововодолазька громада на ярмарку зібрала понад 83 тисячі гривень для ЗСУ, а юні спортсмени з Солоницівської ТГ передали на потреби військових 24 тисячі гривень. Крім цього, жителі Старовірівської громади зв’язали понад 120 пар теплих шкарпеток для наших захисників.

Більше новин селища Пісочин та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко