Жителі Старовірівської громади зв’язали понад 120 пар теплих шкарпеток для ЗСУ

02.01.2023 13:14 Старовірівка
Фото: Старовірівська сільська рада Фото: Старовірівська сільська рада

У рамках акції «Зігрій Захисника» жителі Старовірівської громади Харківської області зв’язали та передали 122 пари теплих шкарпеток для наших захисників. Наступна відправка військовим запланована за кілька днів.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла координаторка акції «Зігрій Захисника» Ірина Зінов‘єва.

На початку минулого місяця у Старовірівській громаді запустили акцію «Зігрій Захисника», її мета – зв’язати якомога більше теплих носків для наших захисників.

– Наразі до нашої акції приєдналося 10 майстринь із села Старовірівка та інших населених пунктів громади. Десь за три тижні ми зв’язали 122 пари теплих носків. Головний лікар ЦПМСД Віталій Середенко відвозив у гарячі точки буржуйки й передав нашим бійцям 70 пар шкарпеток. Решту я відправила 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр». Бійці дуже задоволені, передавали слова вдячності. Наразі процес продовжується. 5 січня буде зустріч нашої команду. Жінки принесуть шкарпетки, які зв’язали, і 6 січня я буду відправляти їх військовим, – каже координаторка проєкту.

Вона зазначає, що ця акція, безумовно, буде продовжуватися, втім матеріал вже потихеньку закінчується.

– Нам волонтер надав 10 мішків ниток. Вони вже закінчуються, і наприкінці цього місяця нам треба буде поповнювати резерви, – розповідає пані Ірина.

Щоб долучитися до акції, ви можете або звернутися до Старовірівської сільської ради (1-й поверх), або зателефонувати координаторці проєкту Ірині Зінов‘євій за номером 098-810-76-04.

P.S. За годину після публікації новини до пані Ірини вже почали звертатися і пропонувати допомогу.

 – Мені зателефонували і сказали, що вишлють нитки, приємно здивована. Дякую редакції «Слобідський край» за сприяння у нашій справі, – сказала Ірина Зінов‘єва.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Зачепилівська громада Красноградського району отримала дизельний генератор для центральної лікарні. А в центрі селища Сахновщина відремонтували дорогу.

Більше новин села Старовірівка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.